Galeria »  "Mała Niebieska" - przedstawienie w wykonaniu nauczycieli - w ramach Dnia Tolerancji oraz Praw Dziecka - 22.11.2016 r

W ostatnich tygodniach listopada obchodziliśmy kilka ważnych dat -  16.11.16r. -Międzynarodowy Dzień Tolerancji, 20.11.16r.  - Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Wszystkie te święta zwracały szczególną uwagę całej naszej społeczności przedszkolnej na to, jak ważne są to wartości i jak bardzo budują one pozytywną atmosferę. We wszystkich grupach nauczyciele rozmawiali z dziećmi o tolerancji, poszanowaniu drugiego człowieka, pomocy potrzebującym. Zwieńczeniem tych niezwykle ważnych dat było przedstawienie w wykonaniu nauczycieli.  „Mała niebieska”  - to zabawna, pełna humoru, a w szczególności ucząca tolerancji i akceptacji co do odmienności opowieść  o niezwykłych przygodach niebieskiej mrówki…..  Publiczność przedszkolna z dużym zainteresowaniem oglądała spektakl i gromkimi brawami nagrodziła występ….